“Off-Line Satış Sitesini” E-Ticaretin ikinci adımınız olarak düşünebilirsiniz.  “Sipariş Sitesi” ile ürünlerinizi tanıtıp, pazarlamıştınız.  İnternette sitenizi etkili dükkana dönüştürmüştünüz. Şimdi sıra geldi satış yapmaya…


” Sipariş Sitesi “özelliklerine yeni eklemeler bulunmakta.

Artık “SEPET” kavramı sizin için daha önemli. Çünkü sizden ürün isteyen ve bu isteğini bildirmiş, ürünü bekleyen , ödeme yapacak müşteriler var.

Havale, Kapıda Nnakit Ödeme , Kapıda Kredi Kartı gibi tercihe bağlı tahsilat tipleri ile müşterilerinizden sipariş alım adımlarını gerçekleştirmesine olanak sağlayan bir altyapı ile karşı karşıyasınız.

Yine ; Giyim, iş elbiseleri, kişisel bakım ürünleri, terlik, ayakkabı, spor malzemeleri, çiçek, bebek aksesuarları, av malzemeleri, akvaryum malzemeleri, petshop ürünleri, parfüm, kozmetik ürünleri, oyuncak, oto lastik, oto jant, ofis mobilya, mobilya, medikal ürünler, kuyumcu, kitap, kırtasiye, iç giyim, beyaz eşya, spot ürünler, çanta, çeyiz, cep telefonu, bijuteri, baharat ürünleri, antika, aydınlatma ekipanları, avize ve daha birçok internet ortamında siparişi alınabilecek ürünlerin olduğu ve yukarıda belirtilen tahsilat yöntemleri ile “Satış Kapama” seviyesine kadar size eşlik edecek site tipidir.