Ürünleriniz çok fazla. Çeşitliliğinizi yeni müşterilerinize göstermek istiyorsunuz. Mevcut müşterilerinize güncel ürün bilgileri vermek istiyorsunuz. O halde “Katalog Site”…


“Katalog Site ” altyapı ve kullanım olarak birebir Menü Site ile aynıdır. Tek fark, hitabedebileceği sektörlerin çeşitliliğinin fazla olmasıdır. Kısacası ” Menü Site ” yeme içme işletmelerinin ihtiyacını görür. Onun dışında kalan ve ürünü olan tüm sektörler için ” Katalog Site ” doğru seçenektir.

 

Yine kartvizit site özellikleri geçerli.

  • Temel olarak bir internet adınız (www…. ) olur.
  • Kurumsal (işyeri)  e-mail adresiniz üretilir.
  • Tek bir anasayfada kısa bir firma tanıtıcı bilgisine yer verilir.
  • Ek olarak işyerinizi gösteren google krokisine sahip olursunuz.
  • Sosyal medya platformları ile sayfaların ve ürünlerinin etkileşimi ( Facebook, Google+, Twitter )
  • Ürünlerinizden , hizmetlerinizden ve mekan görüntülerinizden oluşan bir slayt ile müşterilerinizin sizin hakkınızda fikir edinmesini sağlayacak bir altyapı sözkonusudur.

 

“Katalog Site” ; Giyim, iş elbiseleri, kişisel bakım ürünleri, terlik, ayakkabı, spor malzemeleri, çiçek, bebek aksesuarları, av malzemeleri, akvaryum malzemeleri, petshop ürünleri, parfüm, kozmetik ürünleri, oyuncak, oto lastik, oto jant, ofis mobilya, mobilya, medikal ürünler, kuyumcu, kitap, kırtasiye, iç giyim, beyaz eşya, spot ürünler, çanta, çeyiz, cep telefonu, bijuteri, baharat ürünleri, antika, aydınlatma ekipanları, avize ve daha birçok internet ortamında siparişi alınabilecek ürünlerin sergilenebileceği bir altyapı sunar.